Biały uśmiech

Czarna pasta do zębów – blog

Jakie efekty daje czarna pasta do zębów?

Jakie efekty daje czarna pasta do zębów?

Oryginalnym sposobem na śnieżnobiały uśmiech jest wybielanie zębów węglem. Specjalnie dostosowana do tego pasta do zębów z węglem ma niesamowite wartości wybielające, dodatkowo bez szwanku zdrowia. Pozwoli także podtrzymać świeży oddech i stały rezultat białych oraz zdrowych zębów. Czarna pasta do zębów (https://www.bee.pl/ecodenta-black-whitening-toothpaste-czarna-pasta-do-zebow-wybielajaca-z-weglem-100-ml_p16789.html) ma naturalne, wybielające bazy, umożliwiające pozbyć się uciążliwego kamienia nazębnego. Ma także liczne wartości przeciwbakteryjne, przeciwdziałając przykrym zapachom z ust.

Czarna pasta do zębów – wartości węgla aktywowanego

Węgiel aktywny to podstawa, jaka składa się z węgla pierwiastkowego w postaci sadzy, drobnokrystalicznego grafitu oraz tlenków metali. Ma doskonałe wartości wchłaniające, więc zachęcające do siebie odmienne części. Podstawa owa nie ma toksyn, jej produkcja jest tania, natomiast po wykorzystaniu czarna pasta jest niezwykle prosta do zutylizowania. W medycynie węgiel aktywny służy do leczenia biegunek, wzdęć oraz niestrawności. Niezwykle odpowiednio usuwa bakterie oraz trucizny po zatruciach pokarmowych.

Skład czarnej pasty do zębów

Głównym elementem czarnych past do zębów jest aktywny węgiel. To on po pierwsze odpowiada za odcień artykułu, po drugie dzięki własnym wartościom absorpcyjnym pochłania oraz usuwa przebarwienia z przestrzeni zębów, gwarantując tymże samym rezultat ich wybielenia. Należy natomiast pamiętać, iż jest to oddziaływanie zewnętrzne. Środek nie zmieni zatem odcienia zębów, natomiast tylko odbuduje ich pierwotną biel. Poza wartościami rozjaśniającymi uśmiech, aktywny węgiel hamuje także namnażaniu się bakterii w jamie ustnej i uczestniczy w walce z nieświeżym oddechem.

Czarna pasta do zębów – jak funkcjonuje oraz jak wykorzystywać?

Mycie zębów węglem aktywnym ma własnych gorących fanów, jacy chętnie wspominają, iż jest to zupełnie naturalny, więc (w domyśle) też pewny element. Stomatolodzy z kolei dosyć traktują tenże temat ostrożnie, polecając pacjentom wybielanie węglem jako potencjalną opcję dla wykorzystywania pozostałych wybielających past do zębów, jakie także, co przeważnie mówią dentyści, należy wykorzystywać z dystansem.

Czy należałoby nabyć czarną pastę do zębów?

Tak, jeśli poszukujemy pasty wybielającej o małej ścieralności. Pamiętajmy natomiast, by korzystać z niej dobrze oraz oszczędnie w celu uniknięcia skutków niepożądanych. Jeśli mamy już osłabione szkliwo, pasty owe zdecydowanie nie są wskazane we własnym przypadku. Czarna pasta do zębów doskonale sprawdza się przy równoczesnym korzystaniu z artykułów remineralizujących na podstawie hydroksyapatytów oraz tymże podobnych. Na naszym rynku odnajdziemy wiele artykułów tego rodzaju.

 

Powrót do góry